Başkanın Mesajı

Projelerimizi yenilik, özgünlük ve estetik ile harmanlayıp kalite, konfor ve teknoloji ile yoğurduk. Bunların hepsini aynı noktada ustaca birleştirip müşterilerimize sunduk. Yalnız bütün bunların dışında, Shelton’ı diğer işlerden ayıran bir unsur daha olduğunun bilincindeydik: ruhu olan projeler üretmek…

Evet, bizim işlerimizin ham maddesi huzur, kahkaha ve mutlu anılar idi… Bunu oluşturmanın yolu da müşterilerimizin hayallerine dokunmaktan geçiyordu. Önce onları dinledik ve anladık. Beraber hayata geçireceğimiz projelerimizde güvenilir, onların beklentilerini karşılamaya hazır, kısacası “iyi bir takım oyuncusu” olmayı benimsedik.

Müşterilerimizin düşlerine inandık, hatta ortak olduk. Önerilerimizi, çözümlerimizi ve fikirlerimizi oluşturmaya başladığımız andan itibaren o hayaller artık bizim de hayallerimizdi. Bir hayale ortak olmak sorumluluk ister. Bu sorumluluğumuzun bilincinde, üstün nitelikte projeler hayata geçirmek temel ilkemiz oldu.

Biz bünyemizde bulundurduğumuz profesyonel ekibimizle ve müşterilerimizle bir aile olduk. Birlikte hayata geçireceğimiz işlerin arkasında durduk. Yapacaklarımıza sonuna kadar inandık. Şimdi arkamızda müşterilerimizin bize duyduğu güven, önümüzde gerçekleştirilmeyi bekleyen hayallerle geleceğe hazırız.

Abdullah KIRKINCIOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı