Shelton

Hakkımızda

Projelerinde alışılmışın dışında, yenilikçi ve özgür adımlar atan Shelton, her şeyden önce insanların hayatına mutluluk katmayı amaçlıyor. Yenilikten korkmayan, öncüsü çizgi dışı yenilikler olan Shelton’da kalite, estetik ve konfor ise bir gelenek olarak benimseniyor. Shelton bu üç unsuru bütün projelerinin altına imza olarak atıyor. Gücünü yaptığı başarı dolu projelerinden alan Shelton, müşterileriyle arasında yıkılmaz bir güven köprüsü oluşturmaya devam ediyor.

 

Shelton, her detayı konforla süslenmiş projelerinde lüksü bir tercih ya da sunulan bir ayrıcalık olmaktan çıkarıyor, bir yaşam tarzı haline getiriyor. Çevre dostu yapıları ile doğaya saygısını koruyan Shelton, doğayı  projelerine en güzel şekilde ortak ediyor. Doğanın gücünü lüks, teknoloji ve işlevsellikle harmanlayarak nitelikli inşaat projeleri hayata geçiriyor.

 

Köklü başarısının arkasında donanımlı bir ekip bulunduran Shelton; dinamik, alanında uzman, yenilikçi ve profesyonel bir kadro barındırıyor. Bünyesine katılan yeni takım arkadaşları ile farklı bakış açıları ve deneyimleri de kendisine ekleyen Shelton her geçen gün yenileniyor, gelişiyor, güçleniyor.

Arkasında nitelikli ekibi ve projelerinde konuşturduğu kalitesi ile temelini güven üzerine oturtan Shelton, bütün projelerini sağlam adımlarla geleceğe taşıyor.